Šibenik, 09 - 10. 12. 2006.


Klasa: One Metre
Organizator: JK Val, Šibenik

 

  Ime i prezime Broj jedra Klub Kat. Bodovi Rang
1 Zvonko Jelačić CRO 89 JK Zenta, Split sen 7.0 30+7 37.0
2 Mirko Ukas CRO 80 JK Zenta, Split sen 20.0 29+5 34.0
3 Robert Grubiša CRO 68 MK Rijeka, Rijeka sen 22.0 28+3.3 31.3
4 Ivo Petričević CRO 75 JK Zenta, Split sen 33.0 27+2 29.0
5 Denis Vukas CRO 54 JK Orsan, Dubrovnik sen 35.0 26+1 27.0
6 Zoran Grubiša CRO 69 SCOR, Rijeka sen 62.0 25+0.3 25.3
7 Edo Šoić CRO 63 MK Rijeka, Rijeka sen 64.0 24 24.0
8 Željko Vranković CRO 60 MK Rijeka, Rijeka sen 82.0 23 23.0
9 Filip Jurišić CRO 20 JK Mornar, Split jun 86.0 22 22.0
10 Ivo Kraljević CRO 26 JK Orsan, Dubrovnik sen 88.0 21 21.0
11 Zoran Đuratović CRO 27 JK Orsan, Dubrovnik sen 91.0 20 20.0
12 Neven Senđerđi CRO 55 MK Rijeka, Rijeka sen 92.0 19 19.0
13 Boris Bakotić CRO 188 JK Zenta, Split sen 103.0 18 18.0
14 Lenko Jakelić CRO 14 JK Mornar, Split sen 110.0 17 17.0
15 Stipe Leventić CRO 19 JK Mornar, Split sen 119.0 16 16.0
16 Hrvoje Duvančić CRO 71 JK Val, Šibenik jun 122.0 15 15.0
17 Branko Miloš CRO 45 MK Sv. Petar, Makarska sen 123.0 14 14.0
18 Luka Colnago CRO 39 JK Adria, Split sen 134.0 13 13.0
19 Edi Bobić CRO 53 JK Orsan, Dubrovnik sen 140.0 12 12.0
20 Zdravko Radnić CRO 711 JK Val, Šibenik sen 149.0 11 11.0
21 Mate Arapov CRO 16 JK Mornar, Split sen 154.0 10 10.0
22 Nikola Despot CRO 21 JK Orsan, Dubrovnik sen 156.0 9 9.0
23 Boris Ninić CRO 1 JK Val, Šibenik sen 175.0 8 8.0
24 Damir Desabota CRO 72 JK Val, Šibenik sen 175.0 7 7.0
               

 

Hrvatski kup za klasu One Metre

  Klub       Bodovi
1. JK Zenta, Split 1. Zvonko Jelačić 37.00 71.00
    2. Mirko Ukas 34.00  
2. MK Rijeka, Rijeka 3. Robert Grubiša 31.30 55.30
    7. Edo Šoić 24.00  
3. JK Orsan, Duborvnik 5. Denis Vukas 27.00 48.00
    10. Ivo Kraljević 21.00  
4. JK Mornar, Split 9. Filip Jurišić 22.00 39.00
    14. Lenko Jakelić 17.00  
5. JK Val, Šibenik 16. Hrvoje Duvančić 15.00 26.00
    20. Zdravko Radnić 11.00  
6. SCOR, Rijeka 6. Zoran Grubiša 25.30 25.30
           
7. MK Sv. Petar, Makarska 17. Branko Miloš 14.00 14.00
           
8. JK Adria, Split 18. Luka Colnago 13.00 13.00