Trogir, 12 - 13. 04. 2008.


Klasa: One Metre
Organizator: JK Trogir, Trogir

 

  Ime i prezime Broj jedra Klub Kat. Bodovi Rang
1 Zvonko Jelačić CRO 89 JK Zenta, Split sen 18.0 30 +7 37.0
2 Ante Kovačević CRO 30 JK Zenta, Split sen 23.0 29 +5 34.0
3 Robert Grubiša CRO 68 MK Rijeka, Rijeka sen 23.kol 28 +3.3 31.3
4 Mirko Ukas CRO 80 JK Zenta, Split sen 35.0 27 +2 29.0
5 Mario Škrlj CRO 82 JK Trogir, Trogir sen 41.8 26 +1 27.0
6 Marko Matić CRO 28 JK Trogir, Trogir sen 43.0 25 +0.3 25.3
7 Boris Bakotić CRO 96 JK Zenta, Split sen 53.0 24 24.0
8 Denis Vukas CRO 54 JK Orsan, Dubrovnik sen 56.0 23 23.0
9 Fabijanko Biočić CRO 00 JK Trogir, Trogir sen 70.0 22 22.0
10 Ivo Petričević CRO 75 JK Zenta, Split sen 73.0 21 21.0
11 Edin Prguda CRO 53 JK Orsan, Dubrovnik sen 74.0 20 20.0
12 Vedran Vesanović CRO 44 JK Trogir, Trogir sen 84.0 19 19.0
13 Davor Dužević CRO 42 JK Orsan, Dubrovnik sen 93.0 18 18.0
14 Robert Matulja CRO 61 JK Opatija, Opatija sen 107.0 17 17.0
15 Zoran Đuratović CRO 37 JK Orsan, Dubrovnik sen 118.0 16 16.0
16 Zoran Grubiša CRO 69 SCOR, Rijeka sen 133.0 15 15.0
17 Jasmin Jaklin CRO 35 JK Opatija, Opatija sen 137.0 14 14.0
18 Edi Bobić CRO 24 JK Orsan, Dubrovnik sen 143.0 13 13.0
19 Hrvoje Duvančić CRO 711 JK Val, Šibenik sen 152.0 12 12.0
20 Zvonimir Šiljac CRO 29 JK Tijat, Vodice sen 156.0 11 11.0
21 Kristina Jakelić CRO 12 JK Mornar, Split jun 157.0 10 10.0
22 Ivo Kraljević CRO 26 JK Orsan, Dubrovnik sen 177.0 9 9.0
23 Edo Šoić CRO 63 MK Rijeka, Rijeka sen 177.0 8 8.0
24 Tudor Bilić CRO 99 JK Trogir, Trogir sen 197.0 7 7.0
               

 

Hrvatski kup za klasu One Metre

  Klub       Bodovi
1. JK Zenta, Split 1. Zvonko Jelačič 37.0 71.0
    2. Ante Kovačević 34.0  
2. JK Trogir, Trogir 5. Mario Škrlj 27.0 52.3
    6. Marko Matić 25.3  
3. JK Orsan, Dubrovnik 8. Denis Vukas 23.0 43.0
    11. Edin Prguda 20.0  
4. MK Rijeka, Rijeka 3. Robert Grubiša 31.3 39.3
    23. Edo Šoić 8.0  
5. JK Opatija, Opatija 14. Robert Matulja 17.0 31.0
    17. Jasmin Jaklin 14.0  
6. SCOR, Rijeka 16. Zoran Grubiša 15.0 15.0
           
7. JK Val, Šibenik 19. Hrvoje Duvančić 12.0 12.0
           
8. JK Tijat, Vodice 20. Zvonimir Šiljac 11.0 11.0
           
9. JK Mornar, Split 21. Kristina Jakelić 10.0 10.0